Jak ułatwić sobie życie będąc mamą?

Jak ułatwić sobie życie mamy

Być może pomyślisz co ma jedzenie do radzenia sobie z żyćkiem?

Ano ma. Czym więcej energii mamy MY MAMY, tym więcej lepszy mamy nastrój. Nie jest jakąś wiedzą tajemną, że emocje mamy wpływają na dziecko, także na aspekt związany z jedzeniem właśnie. No bo jak mamy więcej energii, to bardziej nam się chce np. gotować fajne posiłki. Jesteśmy uśmiechnięte, mamy siłę wyjść na spacer czy pobawić się z dzieckiem.

Od wielu lat w tym zakresie inspiruje mnie Mariola, dlatego postanowiłam zaprosić ją do odcinak podcastu. Tym bardziej, ze niebawem drzwi otwiera jej klub w którym zamierzam się doenergetyzowywać dalej.

Mariola ma łatwe patenty na życie, a co najważniejsze wszystkie testuje na swojej 5 osobowej rodzinie.

Czego konkretnie ja nauczyłam się od mojej gościni?

  • Układania ubrań
  • Ogarniania chaosu z zabawkami dzieci
  • Planowania rysunkowego. Kiedyś korzystając z gotowej bazy rysunków Marioli, teraz już sama rysuje, jednak podejrzewam, że gdyby nie Mariola to mogłabym nie zacząć.
  • Produktywnej pracy (no dobra tego cały czas się uczę😉

No właśnie to jest tez niesamowite w Marioli, że ona czego się nauczy to wdraża w życie, testuje, nie czeka na lepsze czasy 😉 Ale najlepiej same posłuchajcie co ma do powiedzenia i jak może Wam pomóc.

Mariola Olkowicz – ułatwia współpracę z dziećmi w wieku 2-8 lat, rysując pomoce wizualne. Także pokazuje mamom, jak znaleźć czas dla siebie oraz jak pracować efektywniej z domu. Niebawem otwiera Klub Energii Dla Mam, dzięki któremu mamy odzyskają energię, radość, odpoczynek i przestrzeń dla siebie.

 

Podcast Odcinek 16

Poniżej prezenty obiecane przez Mariolę:

Możesz pobrać 20 bezpłatnych ikonek dla rodziców z bazy „Rysunkowy świat dziecka, czyli pomoce wizualne wspierające rozwój i samodzielność dzieci”: https://www.rysunkowomi.pl/baza-ikonki/

2 kwietnia odbędzie się bezpłatny webinar dla mam: „5 sposobów na znalezienie czasu, będąc mamą”: https://www.rysunkowomi.pl/warsztaty-czas-mamy/

Jeśli zdecydujecie się na udział w klubie to się spotkamy, ponieważ będę brac udział jako uczestnik, ale także jako ekspertka. Opowiem jak nie tracić energii i pieniędzy widząc kolejną budkę z lodami lub goframi.

No dobra tyle na tę chwilę. Miłego słuchania. A jeśli masz jakieś przemyślenia to napisz do nas koniecznie lub zostaw wiadomość na Instagramie @pozytywniojedzeniu