Rozszerzanie diety dziecka warsztaty

22 kwiecień godz. 10.00

Zacznij rozszerzani diety swojego dziecka spokojnie i bez stresu.

Ze wszystkich stron słyszysz złot rady kiedy jak i czym rozszerzać dietę warto jednak zapoznać się z najnowszymi wytycznymi, a nie radami starszego pokolenia.

Czy masz dużo pytań a nie masz czasu na szukanie odpowiedzi po sieci?
Czytałaś już wiele książek i słyszałaś wiele rad, ale nadal nie wiesz jak i od czego zacząć jak zrobić to najlepiej dla Twojego dziecka?

A może szukasz argumentów aby krótko i rzeczowo odpowiedzieć teściowej 😉?

Możesz mieć najlepsze gadżety do rozszerzania diety, ale jeśli nie będziesz miała wiedzy, nie będziesz spokojna  to proces ten może być trudny i przebiegać z zakłóceniami.

Zapraszam Cię na warsztaty podczas których omówimy jak to praktycznie zrobić, co podać jako pierwsze, a co następne, na jakie składniki zwrócić uwagę, a jakie zdecydowanie wykluczyć czy kupować eko czy z biedronki, jakich sztućców, kubeczków, bidonów miseczek czy krzesełek użyć, w co warto zainwestować.

Rozszerzanie diety newsletter

Po ukończeniu warsztatu będziesz:

To co JEMY ma realny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Jeśli chcesz jak najlepiej zadbać o zdrowie Twojego dziecka, a także przejść przez proces rozszerzania diety KOMPETENTNIE i na LUZIE to zapraszamy n a nasz warsztat.

Chcesz wiedzieć co mówią uczestniczki?

O czym będziemy mówić?

Kup warsztaty i przejdź przez proces rozszerzania diety w spokoju, tak jak ponad 150 osób, którym pozwolił przejść ten proces w spokoju i komforcie, że robisz to najlepiej 🙂

Ile to kosztuje?

Cena 79 zl

Cena obowiązuje do 22.04.2022, potem cena wzrasta do 99 zł.

Kto przygotował dla Ciebie ten warsztat i kto go poprowadzi?

Asia Sasin-Kowalczyk

Asia Sasin-Kowalczyk

dietetyk, pedagog, mama

Zainteresowanie dietetyką dziecięca rozpoczęło się od…. Problemów żywieniowych moich dzieci. Iga do 14 miesiąca żyła na mleku modyfikowanym (odmawiała pokarmów stałych), a Kajtek jadł pięknie, ale nie przybierał na wadze.

Dlatego jak mało kto rozumiem problemy rodziców w zakresie jedzenia dzieci. Ale empatia to nie wszystko.

Jestem dietetykiem klinicznym oraz pedagogiem. Na co dzień zgłębiam tez wiedze z zakresu logopedii, psychologii rozwojowej i psychodietetyki, laktacji, integracji sensorycznej i fizjoterapii, aby jak najlepiej pomagać Waszym dzieciom. Wiedzieliście, że żywienie dzieci wiąże się z tyloma dziedzinami?

Z nami rozpoczniesz rozszerzanie diety kompetentnie i na luzie 🙂